| angelinamaria55bbb a întrebat:

Dati-mi replici de genu "Atatea scari si tu tot nu te ridici la nivelul meu" sau "atatia ochelari si tu tot nu vezi ca te iubesc"

2 răspunsuri:
| ronaldo12306 a răspuns:

Atatea scari si tu tot nu te ridici la nivelul meu" sau "atatia ochelari si tu tot nu vezi ca te iubesc"

| ryzeen a răspuns:

Daca tot ma barfiti pe la spate, de ce nu-mi faketi si un masaj?

E dragut sa imprastii atatea zvonuri despre mine, inseamna ca te gandesti des la mine.

Daca ar fi sa fiu tu, mi-as dori sa fiu eu.

Mi0ar placea sa ma duelez cu tine, din pacate nu esti inarmata.

Un tub de fixativ si doua tone de machiaz nu inlocuiesc o frunte.

Prostia n-are limite si atinge multi oameni!

Toti care vorbesc despre mine pe la spate imi comenteaza fundul.

Vezi ca e pe masa un pachet cu "Nu ma intereseaza". Serveste-te din el!

Iau critica la cunostinta si o ignor...

Nu uit aproape nici o fara, dar in cazul tau voi vace o exceptie.

Uite, ia 2 lei doar ca sa te opresti din vorbit.

Linisteste-te, te rog! Am sufifcient timp ca sa te ignor.

Hai sa n ejucam de-a tacututl.Tu incepi!

Ai atentia mea totala, incepand de maine!

Nu m-ar mira daca landa cuvantul "Aroganta" ar exista numele tau si o poza.

O vrei pe Miss Perfectiune? Cumpara-ti o papusa Barbie.
Am probleme cu retinututl numelui tau...Iti pot spune"Taranca"?

Unde ai ascuns butonul Delete?

Inainte sa devi tu cool isi ia Spongebob carnet de soferi.