| AnemonaP a întrebat:

Dati-mi scenete scurte foarte amuzante cu roluri, funda

3 răspunsuri:
| Foxie2 a răspuns:

Portretul colegei de banca din volumul Recreatia Mare de Mircea Sîntimbreanu
http://www.scribd.com/......clasele-17
Gasesti aici si alte scenete amuzante.
Bafta!

| lunarwolf a răspuns:

Ora de civica [faza reala!] :
Anna sugea la o acadea. [ea si-a facut reputatie de curva in scoala]
Profa : Ana! Nu mai suge la acadeaua aia!
Anna : Dar.si ceil.
Profa : Stiu ca ai dreptul sa sugi orice, oricand, dar acum nu e nici locul si nici momentul potrivit! [laughing]

| Raluca082001 a răspuns:

O fata vine de la scoala si se aseaza extenuata pe canapeaua din camera ei cand mama acesteia vine la ea si ii spune:
-Draga mamei...a venit vremea sa vorbim despre lucruri serioase...
-Pai ce fel de lucruri?
-Despre.....despre cum sew face un copil...
(fata foarte relaxata)-Da mama, ce vrei sa stii?
(ha! ha! ha!)