| PedoBarbie a întrebat:

De când a devenit tpu.ro stână?

Răspuns Câştigător
| GiAnca a răspuns:

De cand Becali si-a facut simtita prezenta.

10 răspunsuri:
| W3R4 a răspuns:

De cănd un user, pe nume Verutza97 a avut la avatar o oaie curcubeu, iar nişte cretini au copiat-o, punându-si si ei oi la avatar.
Vreo câteva zile ne-am luptat cu ei să o termine, şi s-ar putea să revină daca mai postam multe întrebări legate de oi, stână, capre, şi alte ovine. straight face

| 00AName00 a răspuns:

De cand au aparut oile plagiatoare de Verutza.

| AleXisAleXis a răspuns:

Deocamdata nu mai este stana.
Dar nu m`ar surprinde daca ar fi din nou si iar laughing

| mia100خوبصورت a răspuns:

Nu mai e stana.

| TheGenius a răspuns:

Da, stână fără oi, că au murit toate.

| PedoBarbie explică (pentru TheGenius):

Eu nu prea cred că's moarte că le tot văd plimbându-se pe site.

| SebyRufay a răspuns:

TPU a devenit o stână de cand ti-ai facut tu cont pe acest site. happy

| Zurii a răspuns:

De cand mi-au furat borcanele cu Nutella!

| YukiNagato23 a răspuns:

De cand toti oamenii fara pic de simt al umorului...si celelalte..etc.Sper ca te-am ajutat. Funda!big grinbig grin