| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand vine vorba de vedete (mai ales internationale) lumea vrea sa aiba numarul de telefon sau date de contact ale vedetelor, dar renunta... pe stupidul motiv "sunt vedete, au lumea lor, nu am nicio sansa "
Vedetele sunt ca noi toti, Oameni! Doar ca isi indeplinesc visul...

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Pentru ca intotdeauna omul vrea ce nu are. ce nu poate sa aiba... unul care are dacie vrea mercedes, pentru simplul fapt ca nu poate avea... unul care are mercedes vrea lamborghini, din acelasi motiv...la fel si cu nr de telefon ale vedetelor.asa e firea umana...

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vedetele, de regula, au numere de tel secrete.
Ce se publica este a managerilor / secretariatului lor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este adevarat! si eu as vrea sa imi indeplinesc visul! voi nu?