| AnaliaDeepika a întrebat:

De ce cand mangai pisica, ea ma musca de deget incet?

Răspuns Câştigător
| DianaPaula14 a răspuns:

Se joaca cu tine inseamna ca te iubeste! MIAUUU>>

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...de ce mi se pare intreabrea ...perversa?

| Muflă a răspuns:

Nu... nu cred că vrei să știi la ce mă gândesc în acest moment.

| anad a răspuns:

Incearca sa o atingi serios si vei vedea ca te va mangaia ea cu ghearele si tu vei dori sa o musti tare!

| MBG a răspuns:

Pentru ca ea crede ca te joci cu ea...si daca vrei sa stii yoo23 ciudat esti tu si caini sunt prosti. daca vrei sa stii am si eu o pisica phbbbbt

| Popcorncubranza a răspuns:

Pai musco tu pe ea de deget incet... poate te mangaie si ea... cu ghearelelaughing

| yoo23 a răspuns:

Pisicile sunt ciudate... jucati-va cu cainiibig grin

| Mirruna a răspuns:

Si eu ma intrebam laughing. la fel, am o pisica muscatoare b-). cand ma joc cu ea ma musca de picior, face salturi. daca o vezi ramai prost straight face. Si eu sunt curioasa...

| Leon a răspuns:

Ia trage-o de coada poate nu te mai musca deloc...