| Hammurabi a întrebat:

De ce când pierzi cheile, mereu se găsește câte un prost care să te întrebe "Unde le-ai pierdut?"

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Din acelasi motiv in care atunci cand intrii ud undeva, te intreaba cineva "ploua?" ...sau pe vremuri te sunau pe fix si te intrebau daca esti acasa...sau te vede ca dormi, intra si intreaba "dormi?" d'astea.

| sofisis a răspuns (pentru sofisis):

Ptiu, ptiu, te-ai lovit la cap de mi-ai dat si mie o data funda? laughing))

6 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Sau alt fel de prost care te intreaba "dar cum le-ai pierdut?"
-Ba, daca stiam cum, nu le pierdeam!

| SilentRain a răspuns:

Pentru ca sunt niște bulangi de aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindcă mereu este cate un prost cel puțin

| gogu220 a răspuns:

Omu vrea să fie binevoitor şi încearcă să ajute, nu realizează că e absurdă întrebarea lui.

| SandraEve a răspuns:

Sau "unde le-ai vazut ultima oara?"
laughing