| Arthur a întrebat:

De ce e atât de greu să ieşim separat : ea la o bere cu fetele iar eu la o bârfă cu baieţii?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Asta-i buna! laughing big grin
Eu zic ca dupa practica indelungata va va iesi si asta.winking Numai berea sa fie cat mai rece, iar barfa cat mai piperata. big grinwinking

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mersi, Artur!winking

| AndutzaAndu a răspuns:

Păi nu era invers? Noi la o bârfă mică şi băieţii la o bere?thinking Sau s-or fi schimbat vremurile...

| cretzufinish a răspuns:

Pt ca noi femeile nu putem trai fara barfa, in timp ce bem si o bere rolling on the floor

| Ea12345 a răspuns:

Pe mine personal nu m-ar deranja sa ies la o bere, dar nu stiu daca prietenul meu ar putea iesi la o barfatongue

| Minty a răspuns:

Ce ar fi sa iesiti separat: tu cu fetele la o barfa si ea cu baietii la o bere!|?

| Farcas a răspuns:

Nu e greu![-x.La fel cum fetele barfesc intre ele sunt sigura ca si baieti au secrete si barfesc cand sunt doar ei in grup doar ca pentru ei sunt urat cuvantul,, barfa,, asa ca ei zic,, discutam,,. La fel cum nici fetelor nu le e greu sa iasa la o bere, dar noi preferam mai mult sucul sau o cafea decat o bere care nu arata atat de frumos in mana unei domnisoarebig grin

| oanna_7222 a răspuns:

Intra bine o bere...ne mai racorim putin gura dupa atata vorba. daca avem si tigari uitam de parteneri laughing

| rockaholic a răspuns:

Poate invershappy

| Aysa19 a răspuns:

Pai bine zis...

Mie mi se pare OKAY

Adica daca tot nu va place sa fiti cu prietenii imppreuna si a lui si ai ei...

Atunci mergeti separatwinking iar apoi aveti la dispozitie cat doriti sa stati numai voiwinking

Asa ca nu inteleg motivul caruia nu iar convenii "intalnirile" astea happy

:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta daca: fetele in timp ce trag pe gat sunt la un salon de frumusete iar baietii barfesc la un meci de football?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea merge laughing de obicei noi fetele barfim si voi stati la bere. Eu zic ca asa e cel mai bine. Parerea mea.

| freiheit a răspuns:

Sa inteleg cati plac barfele?
glumeam. e intrebare cu maguleala