| anonim_4396 a întrebat:

De ce femeile nu merg singure la WC?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Ca sa nu-si piarda ideea.rolling on the floor

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Asta se intampla doar la scoala in pauze... pur si simplu mai chemi pe cineva ca sa stea sa nu intre nimeni peste tine la baie(crede'ma e foarte neplacut, am patit'o straight face )...in rest intr'un local nu mergem toate deodata laughing

| NoName0011 a răspuns:

Pt ca sunt fetelaughing

| micurutza2005 a răspuns:

Cum nu merg singure chiar ca nu e indicat sa mearga cu nimeni doar nu sunt copii, de unde ai mai scos-o si pe asta sa nu mearga singure? sau merg cu cate o prietena sa mai retuseze machiajul sau sa se intrebe cum le sta hainele...na de ale lor de aia nu merg singure sa mai barfeasca si acolo putin.

| daniDeeDee a răspuns:

Opaa! big grin

| angella1972 a răspuns:

Nu merg? eu numai singura ma duc, macar acolo sa am liniste.

| denisa_2911 a răspuns:

Pentru ca se simt mai in siguranta...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cu cine merg? insote cand sunt intr-un local? din gentilete macar acolo sa ne insoteasca daca la cumparaturi nu la policlinica cu copii nu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi cineva trebuie sa le tina geanta, fularul, geaca... etc tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca sunt intr-un local intra impreuna ca sa mai barfeasca pe cinevalaughing... iar asa ca sa fie in sigurantatongue