| Andrew1998 a întrebat:

De ce imi arata asa? http://i.imgur.com/SgL1A.png la toate metinurile arata asa, de la ro pana la privat, placa video nvidia geforce 6150SE nforce 430, rami 2gb.

9 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Metinul dauneaza grav sanatatii!
http://profile.ak.fbcdn.net/......0449_n.jpg

| Pisicuța a răspuns:

Calculatorul tau se pare ca e destept.

| DrugFree a răspuns:

Fiindca nu sunt bune. Nu mai juca! Trebuie sa scrie, inainte de a juca, in fata ecranului :,, Atentie! Acest joc dauneaza grav calculatorului! Te avertizez! "

| BastetReloaded a răspuns:

Poemul lui "elasexygagica":
De chichi,
De michi,
De coada ridichii.

| CastorR a răspuns:

Nu asa trebuie sa arate.Ai ceva cu placa(eu zic ca e buna pentru joc)
Dar nu stiu dc iti arata asa.Ori ai ceva cu placa ori asa e metinul privat.Incearca Mt 2 GX vezi daca iti merge.
Chestia cu placa de memorie e doar daca nu iti merge si la alte jocuri si e doar o parere.
FUNDA?
Noroc good luck good luck
Pentru America!flag

| AcidCuSange a răspuns:

E posibil sa fie de la Windows, calculator.Reinstaleaza Windowsul cu un alt model adica Vista s.s.m.d.

| SoP222 a răspuns:

Nu are nimic ce dracu si mie tot asa se vede

| NoGooDy a răspuns:

Am şi eu o mică întrebare: Ai instalat măcar placa video, adică driverul pentru ea? Dacă nu, uite aici ultimul driver lansat pentru placa ta: http://us.download.nvidia.com/......h_whql.exe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asa trebuie sa arate.Ai ceva cu placa(eu zic ca e buna pentru joc)
Dar nu stiu dc iti arata asa.Ori ai ceva cu placa ori asa e metinul privat.Incearca Mt 2 GX vezi daca iti merge.
Chestia cu placa de memorie e doar daca nu iti merge si la alte jocuri si e doar o parere.
FUNDA?
Noroc good luck good luck
Pentru America! flag