| xD101 a întrebat:

De ce n-a jucat Bruce Willis in Titanic?

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Pt k ii salva pe totilaughing

10 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Si rolul lui era sa fie un iceberg?big grin....sa-i omoare pe totilaughing

nony
| nony a răspuns:

Cá ar fi salvat tot vaporul?! big grin

| r8driver a răspuns:

Pentru ca nu stia sa anoate.

| Chuck a răspuns:

Pentru ca e chel si nu putea sa ii fluture parul in vant.

| Monique_3125 a răspuns:

Pentru ca el nu e genu` de om care sa joace in filme romantice... el joaca in cele de actiune, parerea mea...happy

| jo_7646 a răspuns:

Face urat... la apa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruce este cunoscut pentru filmele lui in care salveaza lumea, ca -fifth element-, -armageddon- sau ca supporting actor in - alpha dog -. Nu putea sa joace in titanic, care e o drama romantica pentru ca probabil salva vaporul si atunci s-ar fi schimbat povestea... titanic nu s-ar fi scufundat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era ocupat cu franciza Die Hard happy. Dar daca ii spunea cineva de titanic cred ca avea timp sa ii salveze pe pe eihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca are rau de mare

| Vitalie a răspuns:

Pentru că i-ar fi salvat pe toţi.