| anonim_4396 a întrebat:

De ce noi oamenii trebuie sa purtam haine?
De ce ne rusinam unii de altii cand suntem dezbracati pe strada?
De ce oamenii nu stau dezbracati ca animalele?

17 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Pai ce doresti sa revenim noi in locul animalelor sau sa furam locul lui Adam si Eva?!

| Bondarel99 a răspuns:

Exista niște cartiere prin SUA unde oamenii stau dezbrăcați și in casa și pe strada.
Dar e și periculos sa stai dezbrăcat, pielea fiind sensibilă, hainele te protejează.

| anonim_4396 explică (pentru Bondarel99):

Eu acum observ ca la intrebarea asta s-a lasat automat spatiu intre "paragrafuri".

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta sa fie problema laughing

| anonim_4396 explică (pentru Bondarel99):

­

| anonim_4396 explică (pentru Bondarel99):

Vezi de ce e de speriat? laughing

| HadesSs a răspuns:

Gasesti si la noi plaje unde sa stai fara haine, de exemplu la Costinesti este plaja de nudisti laughing

| anonim_4396 explică (pentru HadesSs):

Dar zic sa stam mereu fara haine. Sa mergem pe strada fara haine.

| HadesSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai sta mereu cu scula in erectie laughing

| anonim_4396 explică (pentru HadesSs):

Pai nu cred ca daca trece o grasa neepilata si nespalata de secole nu se va mai scula nimanui pentru cateva luni.

| HadesSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi? Un motiv in plus sa avem haine pe noi laughing

| anonim_4396 explică (pentru HadesSs):

La asta chiar nu m-am gandit initial laughing

| HadesSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai gandirea pe care o aveam eu prin liceu sa ma fac doctor ginecolog sa vad cat mai multe, dar mi-a trecut repede laughing

| anonim_4396 explică (pentru HadesSs):

Asa unu din clasa tot la fel zisese chiar si dirigintei si cand chiulira mai multi si-a dat una grasa si urata pantalonii jos si l-a rezolvat pe saracu rolling on the floor A tipat ala "cum naiba poate fi asa zbarcita?" laughing

| HadesSs a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Esti oltean bag seama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca am umbla asa ai sti cum aratã dezbracatã, iti moare dupa un timp si pierzi tot cheful laughing. Intriga dispare.
Dar acoperiti te mai intrebi. Hmm thinking Oare cum aratã dezbracatã, vreau sa aflu big grin

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Să nu avem instrumentele in erectie permanent