| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu te lasă să donezi sânge daca iei tratament antidepresiv? Și așa sunt multi depresivi, chiar au nevoie de puțin boost

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și așa sunt multi depresivi. Cine va primi sângele tău, are nevoie de el ca să suplinească o lipsă a sângelui propriu datorită unui accident sau a unei operații. Astfel este un corp în criză. Un medicament administrat astfel prin tranfuzie de sânge îi poate pune viața în pericol.

1 răspuns:
| Mosotti a răspuns:

Nu te lasa pentru ca in sangele ala exista antidepresivul, asa ca nu au aia nevoie de medicatie in sange.