| robert_9655 a întrebat:

De ce nu tot ce poate zbura, nu se si poate manca?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Adica nu tot ce auzi e adevarat si trebuie sa fi capabil sa faci diferenta dintre barfe rautacioase si adevarhee hee. Desi pana si adevarul s-a transformat intr-un paradoxraised eyebrows

11 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Ai manca tu avioane?

| Roby67 a răspuns:

I-ti plac stancile?
Acum am inteleswinking

| cristi202 a răspuns:

Dar de ce nu tot ce se poate minca are si aripi? happy

| Ea12345 a răspuns:

Muste poate ai manca...laughing

April
| April a răspuns:

Pai, ce s-ar putea manca dintr-un colibri?

| JustMusic a răspuns:

Findca nu poti sa mananci avioane elicoptere rachete dar poti sa inceri daca vrei sa mananci muste laughing

| darrio2007 a răspuns:

Eu am mincat o aripioara de Boeing 747.Cam crocanta.

| anonim24 a răspuns:

Din cauza materialului (ex:avionul e din tabla, etc),

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai parerea mea e sa incerci sa maninci un avion sau un elicopter si dupa asta poti intreba din nouhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca multe sunt bune, dar nu toate fac bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca daca ar fi asa, toti am sta cu gura cascata, sa mai facem economie.
Din aceasta cauza, datorita evolutiei, unii si-ar dezvolta gura foarte tare, devenind imensa.
Dupa aceea ar face concurenta politicienilor, care au ce manca, deci nu vor sta cu gura cascata.
Deci, chiar daca s-ar manca tot ce zboara, s-ar da o lege care ar interzice statul cu gura cascata, sau s-ar acciza asa mult zburatoarele ca n-am mai avea bani sa cascam gura.