| RogerRon a întrebat:

De ce prostituatele(cel putin cele din Romania) asculta manele si nu alte genuri de muzica?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

=))=)) vrei sa faci sex pe muzica de Mozart, wow ce bărbat cult avem pe aici

https://www.youtube.com/watch?v=5o31t_jo7Qg
Ala-bala, ala-bala (Răsfață-mă cu banana =))=))=))

| Andrei3334 a răspuns (pentru RAY):

Legat de subiect exista si o melodie lautareasca veche happy :
https://m.youtube.com/watch?v=7IQXpzh6t58

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se adaptează la clienți.

| Hammurabi a răspuns:

Nu e adevărat.
Sunt și unele care ascultă Mozart, Beethoven, Bach, Chopin.
Dar nu stau pe centură ci prin parcul de la Ateneu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine te-a mintit?

| Strwberrs a răspuns:

Sincera sa fiu, eu nu le numesc prost! toate, ci "tiganci". Eu nu am ascultat niciodata manele, in afara de cele de la petreceri. Mi se par niste porcarii de muzici.

Răspuns utilizator avertizat
| RogerRon explică:

Am fost cam de 10 ori pana acum la sedinte de 30 de minute sau o ora cu o pro$tituata de pe anunturi... sa imi imbogatesc experientele...
De ce la marea majoritate, indiferent cum arata, auzi manele? Unele vor chiar sa asculte in timpul orei petrecute cu tine...
De ce nu vor sa asculte si ele si alte genuri, gen rock sau muzica clasica?