| cosmin986522 a întrebat:

De ce se ard fetele la soare?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Crezi ca o fac si la soare? e mai romantic sub cerul instelat

| Elena9328 a răspuns:

Sa se mire prostii laughing

| PumpkinDoll a răspuns:

Pentru ca melanina si cu cat soarele o arde mai rau sau arde mai multa, se produce mai repede si pielea se face mai neagra si P*la mea.Nu prea am fost atent la biologie...si nici la celelalte ore

| MeowMeowGurllll a răspuns:

Pentru ca stau prea mult, in speranta ca se vor bronza perfect,+ca se dau cu tot felul de creme care le fac sa se bronzeze, si daca au o piele mai sensibila, se ard laughing)