| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce se deplaseaza lumea nebuna pe trotuare in linie? Care sunt credintele lor comune de umbla asa sigur pe trotuare toti la fel?

9 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Tu sigur ai cazut in cap de pui asemenea intrebari laughing)

| Florentina9210 a răspuns (pentru lpavel):

L-a scapat maica sa la nastere. laughing

| lpavel a răspuns (pentru Florentina9210):

Dar acum serios, il urmaresc de ceva timp pe asta si are o gramada de intrebari puse asa... ce i-a venit in acel moment in cap. As crede despre el ca-i bolnav mintal dar nu-i spun direct de vreme ce nu-l cunosc laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru lpavel):

Cam asa e, insa intrebarile sale au o tenta destul de deplasanta, as numi-o eu.

| lpavel a răspuns (pentru Florentina9210):

Absolut de acord cu tine! big grin

| Florentina9210 a răspuns (pentru lpavel):

Ma bucur! happy

Răspuns utilizator avertizat
| August99 a răspuns:

De ce ar merge altfel?

Răspuns utilizator avertizat