| Kuroo a întrebat:

De ce?
(si aici mai scriu ceva pentru ca TPU spune ca e prea scurta intrebarea si nu se posteaza).

Răspuns Câştigător
| TURB0X a răspuns:

De p3nis să mă treci carpații.

30 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bun venit, dupa cum se vede draci raman draci si spameaza frumoasa, sfanta noastra comunitate de maici si calugari, ce te aduce pe aici pacatoaso?

| Kuroo explică (pentru RAY):

De fiecare data cand iti citesc un raspuns trebuie sa ma opresc la cate o parte sa inteleg.

| sierra1 a răspuns (pentru Kuroo):

D-aia am întrebat, că a fost nevoie "sa ma opresc la cate o parte sa inteleg."

| RAY a răspuns (pentru Kuroo):

Si eu la wc

| Kuroo explică (pentru sierra1):

Tu esti tipul ala arogant?

| sierra1 a răspuns (pentru Kuroo):

E vreo listă pe undeva cu ștampile? ești tu ștampilatorul de serviciu?

| sierra1 a răspuns:

Păcat de tasta "enter" - ai folosit-o excesiv

| Kuroo explică (pentru sierra1):

Acum 3 ani, parca, acel "enter" reprezenta motivul pentru care il blestemam pe cel care a pus intrebarea si zambeam gandindu-ma ca isi bate joc de cei care citesc. Eram un grup foarte legat, l-am pus cu intentia ca poate cineva isi va aminti. Are valoare sentimentala, nu poti spune ca l-am folosit excesiv...
Deja aberez, nu ma lua in seama.

| sierra1 a răspuns (pentru Kuroo):

"Eram un grup foarte legat"

ăsta, TPU?

| Kuroo explică (pentru sierra1):

Nu, eram un mic grup aici la Trivia.

| digital1122 a răspuns (pentru Kuroo):

Stiu ce zici, eu am venit sa-mi caut prietenii de atunci, dar vad ca nu mai e nimeni

| LePotato a răspuns (pentru Kuroo):

Imi amintesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru digital1122):

Cum te chema înaaiiinteee?

| syd2 a răspuns:

HAHAH eu sunt... mărețul, cel mai strălucit, prinț moştenitor al ruinelor de le TPU. Dantellion laughing
[ ce ****t mai e si porecla asta si ceea cu ce ma ocupam aci ]

| Kuroo explică (pentru syd2):

Nu-mi amintesc de tine.

| homosapiens a răspuns (pentru syd2):

De ce ti-ai sters facebookul si ig? (((

| syd2 a răspuns (pentru Kuroo):

Minciuna asta sa s-o spui pasarilor

| syd2 a răspuns (pentru homosapiens):

Stai oleaca, ca ii istorie lunga, te adaug laughing))))))

| homosapiens a răspuns (pentru syd2):

Ai face bine sa te tii de cuvant. straight face Nu mi-e teama sa trec Prutul. Sau sa omor pe cineva.
Ohh jk jk dar pe bune ca mi-ai lipsit, am crezut ca ai улети и не вспоминай меня (btw de ce e rusa arat de grea, adica cum naiba exista literele v, s si p in acelasi cuvant in ordine consecutiva?!)

| syd2 a răspuns (pentru homosapiens):

Stai oleaca, dar tu cine erai?)))

| homosapiens a răspuns (pentru syd2):

...asta a durut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru homosapiens):

Serios,cine erai?

| homosapiens a răspuns (pentru anonim_4396):

Imperatrix/Freaak tongue
Ne cunoastem?

| anonim_4396 a răspuns (pentru homosapiens):

Normal. Conquete îți spune ceva? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede că n-ai ce face.

| Kuroo explică (pentru anonim_4396):

Motivul pentru care am scris asta a fost maximul de plictiseala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loreenaaa,ce mai faci?

| gogu220 a răspuns:

De ce nu.

Ai vrut să faci bun test, foarte bine.

| Kuroo explică (pentru gogu220):

Ai trecut testul, ma uit la tine cu mandrie. *spuse Daisuki in timp ce-si sterse o lacrima*