| facepalmlol a întrebat:

De ce soarele e albastru?
De ce luna are bere?

Răspuns Câştigător
| Chøço a răspuns:

Soarele e albastru pentru ca are clorofila. smug

Si lunei ii place sa bea bere. big grin

25 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Luna îndrăgostită de Soare se îmbată cu frumuseţea lui albastră şi seducătoare.

| Musique a răspuns:

Pentru că tu ai o imaginație foarte bogată.

| anad a răspuns:

Soarele e gelos si albastru de suparare fiindca luna si-a schimbat obiceiul si a inceput sa petreaca noptile in cluburi cu prietenii la bere!

| JustMusic a răspuns:

Din cauza ierbii.

| oOSaritaOo a răspuns:

De ce nu ploua cu Nutella?

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

De smecheri! b-)

Soarele e albastru deoarece asa imi place mie smug
Luna are bere deoarece uraste vinulwinking

| єχcєєℓ a răspuns:

Cred ca ai stat prea mult in soare/ai baut cam mult.Deja ai vedenii mai urmeaza doar sa cazi in lac ca sa simti ca e primavara.

| Ashadow a răspuns:

Unde vezi tu soarele albastru? Mai bine te-ai duce la gradinita sa inveti culorile.Sa revenim la mine deci astazi am avut o zi buna:m-am trezit devreme si am prins rasaritul soarelui siclam[...] si iata-ma acum in fata calculatorului.
Apropo luna nu are bere are zile si saptamani.

| dragos9234 a răspuns:

Con los teroritas.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Pentru ca ai fumat iarba happy Numai tu le vezi asa happy

Răspuns utilizator avertizat
| 00AName00 a răspuns:

De mere.

Ca ii place.

Răspuns utilizator avertizat
| XBrunetteX a răspuns:

De ce nu?

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Soarele e albastru din cauza pamantului
luna s-a despartit de sotia lui, soarele, si acum bea din cauza nefericirii

| amelicika a răspuns:

Buna intrebare.

| Yumeno a răspuns:

Vrei sa spui ca soarele nu are voie sa fie albastru?! Iar luna nu are voie sa aiba bere?! Traim intr-o lume libera unde toti avem drepturi..chiar si soare si luna! Las ca te tin eu minte. Elușca happy

| FionaFlower12 a răspuns:

De ce iarba este roz? Si de ce trunchiul copacului este rosu? Si eu ma intreb.

| Cordelia a răspuns:

Hipsteriţă, jită.

| TroubleWoman a răspuns:

Ca sa moara fetilii

| BalonasColorat a răspuns:

De kiki miki