| Crisstyanos a întrebat:

De ce sunt foarte putini oameni seriosi care aduc raspunsuri serioase aici pe TPU?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Numai neseriosi pe site :D
http://i.imgur.com/ig8rB.jpg

| evenso a răspuns (pentru neluL):

Chiar si tu? big grin

| neluL a răspuns (pentru evenso):

Mai intrebi?
http://i.imgur.com/iXrLi.jpg

| evenso a răspuns (pentru neluL):

Ce tare, mor de ras, mai ales ca are legatura cu raspunsul meu de la pm rolling on the floor

| neluL a răspuns (pentru evenso):

laughing

19 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pentru ca la un moment dat te plictisesti sa raspunzi serios la intrebari idioate...
Pentru ca intrebarile inteligente sau care chiar cauta o rezolvare sunt din ce in ce mai rare
Pentru ca...e t/a aici omule.

| Musique a răspuns:

De ce la T/A?

| pisoias a răspuns:

Ca sa treaca timpul mai usor.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! asa cum a zis si TheDifference, majoritatea celor din comunitatea TPU, sunt minori, si aici nu ma refer la minori de 17 ani, sunt cei de 7-8-9 ani, deci ce ar putea sa iti raspunda?
O zi minunata sa aihappy

| neluL a răspuns (pentru caramela):

Suntem la T/A aici big grin

| harciog a răspuns:

Trage-mi-as palme, unde?

| epurel a răspuns:

De asfasfafasca, de aia.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Si tu de ce pui intrebari hackiri-mikiri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu am fi neseriosi pe un site? Si asa, cand apar intrebari grele sau probleme grave, mai nimeni nu raspunde sau dau raspunsuri care te pot induce in eroare.

| Aneurysm a răspuns:

De mere.

| xBya a răspuns:

Nu sunt doar pe TPU neseriosi. Sunt peste tot.

| iKeel a răspuns:

Pentru că eşti la T/A...

| TheDifference a răspuns:

Pentru ca multe din intrebari nu sunt serioase, plus ca orice copil de 8 ani are acces la pc

| SebyRufay a răspuns:

Asa intrebari, asa raspunsuri.

| ρinkie a răspuns:

Semeni si tu cu ei laughing.