| Kryss13 a întrebat:

De ce Tarzan nu are barba? 2.Cu ce viteza se deplaseaza intunericul? 3. Zebra este un animal alb cu dungi negre sau negru cu dungi albe? 4.De ce,, prescurtare" este un cuvant asa lung? 5. Daca nimic nu se lipeste de teflon, cum de teflonul e lipit de tigae? FUNDAA!laughing))))

34 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

1)Este mutant
2)Cu ce viteza vrea
3)Poti sa o intrebi
4)Pentru a pune tu aceasta intrebare
5)Asta da mister. laughing

| Urpaniel a răspuns:

1. Genetică, nu a avut vreodată, indienii de atunci nu aveau barbă.
2. Întunericul e absenţa luminii, nu are viteză.
3. Negru cu dungi albe.
4. Sensul şi gramatica unui cuvânt nu au legătura unul cu celălalt.
5. E aplicat.
Păcat că majoritatea sunt evidente.

| GiAnca a răspuns:

1.Pentru ca il vedem mereu barbierit.
2.In zilele de vara cu viteza melcului, iar in cele de iarna, cu cea a ghepardului.
3.Nici una nici alta.
4. Buna intrebare.
5.In cazul tigaii minune de la teleshopping(dry cooker) tigaii mamei i-a sarit imediat teflonul.Deci teflonul nu se prea lipeste.

| Animefan13 a răspuns:

rolling on the floor)))

| AlexutzJr a răspuns:

1)Se rade inainte de filme
2)Cu viteza omului.
3)Amandoua.
4)Este compus.
5)Practic teflonul nu e lipit de tigaie.

| SilentSuicide a răspuns:

1. Ca sa nu zici ca nu are barba
2. Viteza luminii
3. Nu vorbesc zebreasca, deci amandoua variantele sunt corecte
4. Ca sa ne ofticam noi oamenii
5. Ii lipseste vara asa de mult incat a crezut ca tigaia e plaja fierbinte.

| Fridăm a răspuns:

1) Ca să nu-l confundăm cu Moşu'.
2) E prea întuneric ca să poţi vedea.
3) Are o dungă albă, una neagră şi tot aşa.
4) Pentru a nu fii lung.
5) Scoci?

| Diana_Albu_1999 a răspuns:

1.e copil-adolescent
2.cu viteza luminii
3.in functie de ce haina poarta
4.ca sa fi scurt trebuie sa fi lung
5.pt.teflonul e asa mai special... big grin

Răspuns utilizator avertizat
| facepalmlol a răspuns:

1.Pentru ca se rade cu grebla definitiv.
2.0.00 milisecunde pe milisecunde
3. Portocaliu cu dungi albastre
4.Da' cine te opreste sa-l faci scurt? Vorba aia: "Mai taie din ele da'le..."
5.Pentru ca tigaia e lipita de teflon.

| astainumelemeu a răspuns:

1)la cati copaci so fi lovit saracu eu ras fata
2)cu viteza luminii(ciudat)
3)este un animal vargat, iar majoritatea nu numara si coada deci s-ar putea sa fie juma juma
4)pentru ca iti ajunge prescurtatu de cand exista cuvantul si sensul lui
5)teflonul nu e lipit de tigaie tigaia e de teflon adica teflonul e tigaia.

| Ashadow a răspuns:

Frate nu ai fost amuzant/a nici prima data de ce ai mai pus intrebarea si a doua oara?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

1. nu are lame
2. viteza luminii stinse
3. este
4. ti se pare
5. cu ulei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că este a patra oară luna asta când întreabă cineva prostiile astea.

| Kazimir a răspuns:

De ce sunt atația idioți care chiar încercă să-ți răspundă corect?

| IAmAFreak a răspuns:

1)Se rade
2)Cu viteza luminii
3)Alb cu dungi negre
4)Ca sa ne oftice
5)Din cate stiu tigaia=teflon, nu sunt lipite, ci una si aceeasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde.winking

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

1. ca nu e suficient de dezvoltat mental 2. viteza intunericului
3. alb cu dungi negre
4. ca sa nu fie scurt
5. nu e teflonul lipit de tigae, e tigaia lipita de teflon

| ツツツ a răspuns:

1) Intreaba-l laughing
2) Nostu din astea
3) Dungi portocali rolling on the floor
4) Sa pui tu intrebarea asta
5) Asa de kiki

| Almássy a răspuns:

Ok,odata a fost amuzant dar am putea totusi sa nu mai dam Copy Paste

| αndï a răspuns:

1 - Pentru ca te satisfaci singur noaptea
2 - Intunericul, teoretic e lumina negativa, pe limba mea de programator e! lumina (sau not-lumina). Viteza luminii e constanta, not in fata oricarei constante este negativul ei, deci viteza intunericului este aproximativ minus 300000 kmps big grin
3 - Zebra e o chestie care se naste din dorinta arzatoare a gainii de a ajunge pe cealalta parte a strazii
4 - De treci codrii de arama
5 - *Mr. Bean voice* MMMmmagic!

| GroparuVesel a răspuns:

Se rade.
2. 3 terrametrii pe zi.
3. Da.
4. Casa moare fetilii si sa le ingroape groparuuuu!
5. Durex, facute sa reziste.

| Kryss13 explică (pentru Ashadow):

Ca sa intrebi tu

| Kryss13 explică (pentru anonim_4396):

De ce te chinui sa mai raspunzi?

| Ashadow a răspuns (pentru Kryss13):

Mama cat te-ai gandit pana mi-ai dat replica asta

| Kryss13 explică (pentru Kazimir):

Si tu esti unu dintrei ei pentru ca mi-ai raspuns laughing te-ai dat de gollaughing

| Kryss13 explică (pentru Ashadow):

laughing si tu la fel

| Ashadow a răspuns (pentru Kryss13):

Frate devii din ce in ce mai buna de unde le scoti? (pfffffffff)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Kryss13):

Nu mă chinui, crede-mă. Era doar o simplă constatare a unui utilizator care intră destul de des pe site-ul ăsta şi care s-a cam plictisit să vadă aceleaşi întrebări la o categorie, pusă de 10 ori pe lună.

| Kryss13 explică (pentru Almássy):

Prima data intrebarea a fost stearsa din greseala de admini si nu am putut sa vad raspunsurile. concluzie: a trebuit sa o mai pun odata happy