| anonim_4396 a întrebat:

De ce timpul trece asa de repede? sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiindcă nu-l amendează nimeni, deci poate merge cu orice viteză vrea.

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Face întrecere cu lumina.

| 0PopaPorno a răspuns:

Timpul nu trece, noi trecem prin timp

| niko200 a răspuns:

Probabil are papuci cu turbo ..sau un bmw ceva cu viteza mare. ]]

Cine stie:?

| RândunelPisică a răspuns:

Mai repede se termina NuTTeLLa!

| anonim_4396 explică (pentru RândunelPisică):

Poate la tine, eu am un borcan de 5 luni si nu l-am inceput inca!

| Aneurysm a răspuns:

Yeah, anul ăsta a trecut incredibil de repede. Dk how, but it did. Cu toate astea, am trecut prin momente şi situaţii care credeam că vor dura 2000 de ani. Dar am reuşit să trec peste toate... În fine, aparent timpul trece repede dacă ai mult timp liber şi al naibii de greu dacă ai multe pe cap. Şi chiar dacă aş da în encefalomielită mialgică, vreau ca timpul să treacă cât mai greu.

| Different69 a răspuns:

Invita-l la un pahar de vodka laughing si va mai incetini

| Mokaxoxo a răspuns:

De plictiseala...

| IepureleCuLopată a răspuns:

Că nu e pieton, stă într-un Buggati, nici nu știi câți oameni a omorât, că el nu stă la semafor!

Am început să cred că timpul ăsta e ca ambulanța, nu primește amendă dacă merge mai repede, toți îi dau prioritate.

| amiX a răspuns:

Ca nu-s politisti sa-l amendeze

| iHateStrike a răspuns:

Eu vreau doar o bomboană... Ce ai cu mine?

| Gabriello02 a răspuns:

Din cauza lui Chuck Noris si a lui Fuego.

| Bubbles12345 a răspuns:

Ca stai pe TPU

| paulacarry a răspuns:

Cercetatori au descoperit ca intr-o zi nu mai sunt 24 de ore ca cele antice ci doar 12 ore.Se crede ca are legatura cu descoperirea particulelor mai rapide decat viteza luminii.E complicat nimeni nu stie.

| crazydeea a răspuns:

Nu stiu! crying