| BlackAndWhite1 a întrebat:

De ce va faceti unii dintre voi mai multe conturi? Realizati ceva prin asta? Oricum aici nu va stie nimeni....doar mie mi se pare aiurea faza asta?

Răspuns Câştigător
| KillMePlease a răspuns:

nu doar ţie

| BlackAndWhite1 explică (pentru KillMePlease):

Ai avut vreodata doua conturi?

| KillMePlease a răspuns (pentru BlackAndWhite1):

nu
nu am de ce să-mi fac alt cont
dacă-mi voi face alt cont, îl voi face după ce-l voi şterge pe ăsta

| BlackAndWhite1 explică (pentru KillMePlease):

Uite asa da gandire.

| KillMePlease a răspuns (pentru BlackAndWhite1):

tu ai avut vreodată două conturi?
sau ţi-ai face alt cont, pretinzând că eşti altă persoană?

| BlackAndWhite1 explică (pentru KillMePlease):

Nu as face asta niciodata adica nu vad rostul. Nu are nici o logica din momemt ce acest site a fost facut ca sa ne discutam problemele fara sa stim care si cine suntem...sa-ti faci doua conturi mi se pare o prostie.

| KillMePlease a răspuns (pentru BlackAndWhite1):

cam aşa şi este

23 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Eu doar incercam sa strang mai multe voturi, dudeee; o;

| BlackAndWhite1 explică (pentru Pricked):

Un mic nevinovatpuppy dog eyes.

| Pricked a răspuns (pentru BlackAndWhite1):

Da da puppy dog eyes

| LoveSleep a răspuns:

De ce la trivia?

| BlackAndWhite1 explică (pentru LoveSleep):

Pentru ca aici stau majoritatea care si-au facut maimulte conturi.

| KamaSutra a răspuns:

Si mai ciudat e ca se comporta diferit de la un cont la altulthinking

| LePotato a răspuns:

De ce sa-mi fac un al doilea cont?

Si da, mi se pare si mie aiurea sa-ti faci 50 de conturihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am facut un alt cont cu care am incercat sa-i injosesc pe toti si sa ii fac sa se simta carpe blege pe unii tot se primea normal pana la un moment dat cand de pe acest cont am intrat intr-o situatie cand impulsivitatea a actionat inaintea mea si am marturisit adevarul, ah, ce ipocrizie, eu nu-s om, sunt o masca in urma careia nu se ascunde nimic.

| BlackAndWhite1 explică (pentru anonim_4396):

Pai de ce nu i-ai injosit de pe acelasi cont? De ce ti-a mai trebuit inca unul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackAndWhite1):

Pentru ca sa nu-mi stric reputatia de pe acesta am vrut sa duc doua vieti paralele.

| BlackAndWhite1 explică (pentru anonim_4396):

Si te-ai simtit mai bine asa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackAndWhite1):

Da, fiindca nu pot sa spun ce gandesc direct, imi ascund adevaratele ganduri foarte departe de oameni. Si nu sunt om, port doar masti, sunt doar o masca in urma careia nu se ascunde nimic.

| BlackAndWhite1 explică (pentru anonim_4396):

Hei da tot ai spus ce gandesti pe celalalt comt adica tot aia e. Eu cred ca te simti singur/a si de aia gandesti asa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackAndWhite1):

Ah,cerul dac-ar vrea
Prin chinuri sa ma-ncerce! De-ar ploua
Rusini si griji pe crestetul meu gol!
De m-ar curpinde-n lipsuri pan'la gat
De m-ar intemnita cu sfintele-mi nadejdi
In sufletu-mi tot as gasi vreun colt,
Un strop de resemnare! Dar, vai mie!
Sa fiu facut un popandau tintit
In ceasul de dispret c-un deget moale
Si nemiscat! Si-as fi-ndurat si asta,
Si bine chiar, prea bine! Dar din locul
In care mi-am pus inima prinos,
In care sau traiesc, sau nu-ndur viata,
Fantana de-unde-al meu izvor purcede,
Sau altfel seaca : sa fiu scos de-acolo!
Sau sa raman in el cantr-o baltoaca
Ce colcalie de broaste-mperecheate
O, tu, rabdare, tanar heruvim
Cu buze rosii, schimba-te la fata
Si-ntuneca-te, iadului asemeni!

| BlackAndWhite1 explică (pentru anonim_4396):

Ascunzi multa tristete. Frumoase versuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai cum sa intelegi daca n-ai facut asta. De obicei, intalnesti persoane noi pe un alt cont. Nu stiu de ce dar la mine asa a fost. Am ajuns sa-i cunosc aproape pe toti. In plus, sunt personalitati diferite, probabil din cauza avatarului. Habar n-am, oi fi eu persoana de-aia cu dubla personalitate.

| BlackAndWhite1 explică (pentru anonim_4396):

Mi se pare tare ciudat... dupa mine tot aia e. Adica cand afla restul ca de fapt cineva nu e acel cineva care credeau ei se creeaza multa confuzie.