| PsyhoChild a întrebat:

De multa vreme ma confrunt cu o problema grava...
Deci nu mai stiu ce sa mai fac.Problema asta imi ingreuneaza viata de zi cu zi.
Mama mea a vrut sa ma dea spre adoptie din cauza ei.
Fratele meu nu vrea sa se mai uite la mine.
De ce sunt asa de frumos?;-:

2 răspunsuri:
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Batman parca parintii tai au fost impuscati. Alfred a vrut sa te dea spre adoptie? E destul de normal avand in vedere ca erai orfan. Totusi el s-a oferit sa te adopte si sa iti devina mentor. Din cate stiu eu, Bruce tu nu aveai frati. Cat despre frumusetea ta...bine Batgirl se uita destul de intens la tine in seara aceea, iar Robin dadea semne de...prietenie.

| Harley18 a răspuns:

Fiecare om e frumos in felul lui nu te desconsidera.winking