| GyeBaek a întrebat:

De pe ce site downloadezi melodiile de pe youtube.

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Nu-i de mirare ca nu gasesti site-ul (youTube to mp3 converter) respectiv, daca nu gasesti nici macar categoria corecta la care sa postezi intrebarea asta.

6 răspunsuri:
| Ada... a răspuns:

Bună! De pe http://www.tubeminator.com/.
Sper că te-am ajutat!;)

| Bitzika a răspuns:

Mp3 convertor

| danny_7173 a răspuns:

Intra pe site-ul fisierulmeu.ro ma lomna nu te mai chinui cu youtube

| coconuts a răspuns:

Media save`:d

| FallenB a răspuns:

Buna! Daca vrei sa descarci melodii de pe youtube, iti sugerez sa descarci Freecorder. Este o aplicatie cu care poti inregistra tot ce se intampla in calculator ( sunetul ). Asadar o poti folosi, ca sa inregistrezi melodia. Nu costa nimic. De pe situl asta o descarci. http://www.applian.com/freecorder4/download.php. Sper ca ti-am fost de ajutor... E un super program, apropo! Sau o alta modalitate, mai grea. Descarci videoclipul de pe YT cu DVDSoftFreeStudio si apoi importezi in Sony Vegas, dupa care stergi videoclipul si lasi decat sunetul, apoi salvezi in MP3... E mai greu. :d