| petruclaudiu78 a întrebat:

Deci dati-mi si mie va roog niste statusuri de despartire gen /nu ma mai cauta, ca team sters din lista mea sau /visul frumos sa destramat, de cand cu-alt nick te-ai sarutat/
Dau funda si voturi numa sa fie dragute si de ura, asa.

3 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Fă,să mori în chinuri că m-ai părăsit pentru Gigel de la 2, fă!

| MikiPiki a răspuns:

Te-ai despartit de aia cu fite cu 3d sucks...sau a trecut efectul etnobotanicelor

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Am greșit... Știu frate. da nu mai am ce să fac. ce vină am eu că n.am știut cum ești, de fapt?
Sa iau partea pozitiva? Ma bucur ca esti bine? Sau partea negativa? M-am obisnuit fara tine?!