| Bucși a întrebat:

Deci, la scoala in timpul orelor cica nu ai voie sa stai pe telefon, dar logic daca tu te joci pe telefon nu stai pe el ca nu este sub fundul tau, am dreptate?

1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Mare dreptate big grin. Oricum toti stam pe telefon si in ore si in pauze, chiar si profesorii ne spun la anumite ore sa scoatem telefoanele si sa cautam nu stiu ce pe ele, insa dupa putin timp ne lasa in pace si noi ne jucam pe ele si ei nu ne spun nimic.