| NothingToEat a întrebat:

Deci sa va spun care e treaba. La mine in clasa e un idiot un handicapat un specimen uitat de lume care nu ma lasa in pace, isi ia pumni in fiecare pauza de la mine dar nu mai stiu cum sa il torturez deci... ceva idei
P. S:stiu, sunt bataioasa

9 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Clona mea?
Pai, poti sa-l dai cu capul de banca de vreo 20 de ori(optional, sa-i dai cu penarul in cap).
Sa-l tragi de par.
Sa-l strangi de gat.
Sa-l dai cu capul de tabla.
Sa-l zgarii.
Sa-i dai una intre picioare.
Le-am testat pe toate, merg.

| Foxie2 a răspuns:

Leaga-l de scaun si pune-i sa asculte la casti ceva ce nu-i place. Daca-i place Jb pune-i rock, daca-i place rockul pune-i dubstep : )) si tot asa.

| DudaYeah a răspuns:

Invită-l într-o zi la tine acasă, leaga-l de pat, bate-l cu biciu, schingiuieşte-l, bate-i cuie în mâini, dă-i să mănânce viermi fierţi, taie-l cu drujba, fă-i descântece, pune-i perna pe faţă, dezbracă-l si taie-i "bărbăţia".
Mai găseşti tu idei..Asta e tot ce îmi vine în minte acum.
*săracul om.*

| NothingToEat explică (pentru DudaYeah):

O sa pun in aplicare devil

| CautNume a răspuns:

Sa-l ignori.Sa vezi ce se enerveaza devil (asta doar putin timp si cand nu se asteapta vezi tu cum il bati)

| NothingToEat explică:

Da' te-a bagat cineva in seama?

| epurel a răspuns:

Totul merge conform planului, sclavul meu îi fae bine treaba, sunt mândru de el.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

O ti cam G. A. Y...