| Quassarus a întrebat:

Deci, uşa e încuiată, geamul deschis, un bol cu apa răsturnat pe jos si Romeo mort. Cum a murit Romeo? Va rog ca nu stiu raspunsul

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Sinucidere.
Calamitate naturală.

| Raven a răspuns:

De obicei, la ghicitorile de genul ăsta, dacă e apă pe jos, înseamnă că mai înainte a fost în stare solidă, deci gheață. Probabil cineva a aruncat pe geam bolul cu apă înghețată și l-a pocnit în cap.
Ori pur și simplu a făcut infarct în timp ce ținea bolul cu apă în mână laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De batranete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-am rezolvat-o pe a ta.
Acum rezolva si tu pe a mea.

Vasile, mort, cu un batz infipt in cwr, in padure, cu zgarieturi pe mecla, langa el cei 2 caini ai lui care il pazeau, si pe jos, un fluier, un dildo negru, si un calendar cu corina chiriac cand era tanara, in costum de baie si pe spate scria, 2kg ceapa, 1 kg morcovi, 2 castraveti mai mari cu coaja dreapta, si 2 dovleci de-aia lungi (zuchinni).
Cum a murit vasile?

| irina4219 a răspuns:

Probabil s-a inecat.