| anonim_4396 a întrebat:

Deschide cartea cea mai apropiata de tine la pagina 24 sus.Ce scrie? Reprezinta descrierea vietii tale sexuale de acum.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu consider sexul o nevoie si o obligatie impusa de societate, religie

| gemeni6226 a răspuns (pentru RAY):

Acest lucru chiar nu iti impune nimeni.Eu cel putin inca in viata asta nu am auzit ca acest lucru omenesc sa-ti fie impus.As fi dorit un raspuns amuzant, eu nu stiu ce e aici pe TPU toti oamenii sunt tristi, prost dispusi, eu intrebarea asta am luat de pe Facebook si peste 385 de oameni au raspuns cu ce scrie acolo pe pagina 24 sus la carte cea mai apropiata ce o au linga ei si toata lumea s-a distrat copios.De exemplu unul a avut o carte de bucate si scria:Se fierbe laptele si, între timp, ouale se bat spuma cu zaharul. Când laptele este cald se toarna crema de ou cu zahar, puţin câte puţin, se amesteca si se pune amidonul. Se reduce focul si se amesteca mereu pâna ce crema devine groasa.
In alta ordine de idei eu consider acest lucru ca fiind foarte omenesc si necesar ca si necesitatea de a minca si de a bea.
O viata sexuala normala si echilibrata duce la intarirea sistemului psihic si imunitar iar lipsa lui indelungata duce la sentimente de depresie si frustratie.E treba fiecaruia ca recunoaste sau nu dar asta e adevarul.

| Goete a răspuns:

Sus scria ceva aiurea, dar eu am scris si mai sus: 69.
happy

| gemeni6226 a răspuns (pentru Goete):

Era interesant textul chiar daca t-i s-a parut aiurea.

| Goete a răspuns (pentru gemeni6226):

Sunt convins ca era, pentru cineva

| Nonolita a răspuns:

E mai interesant tabloul de la poza ta de profil. Citesc o carte de calatorii, asa ca... e fara sex. happy

| gemeni6226 a răspuns (pentru Nonolita):

Multumesc ca ai spart gheata dar nu am postat intrebarea la dragoste si sex deci nu se vrea ceva serios se vrea ceva amuzant.De exemplu in cartea cea mai apropiata de mine la pagina 24 sus scrie:,, Doctorul Morrson se lasa pe spate in scaunul lui si citi cu atentie scrisoarea, in timp ce o cuta de preocupare i se adincea pe frunte.''

| Nonolita a răspuns (pentru gemeni6226):

Indiferent unde ai postat-o, intrebarea ta suna asa: "Deschide cartea cea mai apropiata de tine la pagina 24 sus.Ce scrie? Reprezinta descrierea vietii tale sexuale de acum." Se incheie cu: "Reprezinta descrierea vietii tale sexuale de acum". Si acum, te contrazici.