| AtsukoKure a întrebat:

Din cate vedeti am o criza existentiala, mi-am schimbat si poza si numele dar sper sa ma mai recunoasca lumea laughing
Intrebare:Am o sirena de 1 an si 3 luni, ce mananca la varsta asta? Am incercat corali si fructe de mare dar nu mananca.

25 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Muste de mare, termite marine, caini subacvatici, vulturi de apa...

| AtsukoKure explică (pentru Seducatorul):

Mersi mult, cu aceasta mancare i-am schimbat stilul de viata sirenei mele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu mananca, doar se hraneste cu sufletele marinarilor naivi.

| SabinaQueen a răspuns:

Sufletele marinarilor si icre furate.

| Snowal15lea a răspuns:

Dă-i bibanul românesc. Să vezi cum îl mănâncă.

Răspuns utilizator avertizat
| styaos a răspuns:

Cine îmi spune şi mie cine e tanti asta care a pus întrebarea? Bine, probabil eu oricum n-o cunosc deci.

| AtsukoKure explică (pentru styaos):

Eram sigur ca un raspuns de genul voi primi happy
Amzant :*

| styaos a răspuns (pentru AtsukoKure):

Nu l-am pus să fie amuzant, eu chiar vreau să aflu. Cineva trebuie să ştie. TREBUIE.

| AtsukoKure explică (pentru styaos):

Ce vrei sa afli?

| styaos a răspuns (pentru AtsukoKure):

Cine erai înainte.

| AtsukoKure explică (pentru styaos):

נυѕтχєDuaяd

| styaos a răspuns (pentru AtsukoKure):

Mori.

| AtsukoKure explică (pentru styaos):

Nu vreau tongue

| styaos a răspuns (pentru AtsukoKure):

Ba o să mori, că vine apocalipsa cu Mikudayo.

| AtsukoKure explică (pentru styaos):

Fetita ciudata numita Alexandra, cel putin banuiesc ca asa te cheama dar pe mine nu stii cum ma cheama tongue

| styaos a răspuns (pentru AtsukoKure):

Mda nu mă cheamă aşa. De ce Alexandra? Ce te face să crezi asta? Nu pe toate fetele le cheamă Alexandra, cum pe fiecare băiat îl cheamă Alex.

| AtsukoKure explică (pentru styaos):

Ai fata de Alexandra :/

| styaos a răspuns (pentru AtsukoKure):

Nici nu-mi şti faţa.

| AtsukoKure explică (pentru styaos):

Asta crezi tu tongue

| styaos a răspuns (pentru AtsukoKure):

Dacă ai şti-o, ai şti şi ce nume am...

| AtsukoKure explică (pentru styaos):

Sunt prea badass pentru a tine minte fetele fetelor fara nume. tongue

| styaos a răspuns (pentru AtsukoKure):

Logic.

| AtsukoKure explică (pentru styaos):

Pai nu?

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Incearca si cu fructe de sezon, cirese, ceva laughing))!