| Superme a întrebat:

Din ce oras este Jean de la Craiova? x(

Răspuns Câştigător
| ILoveTacos a răspuns:

Hai sa-ti explic:

Jean de la Craiova s-a nascut in Bucuresti,a facut gradinita in Iasi,pentru scoala a plecat mai tarziu in Bacau si liceul l-a facut la Suceava.(a picat la toate dupa o saptamana de studiu,chiar si la gradinita a fost dat afara)

Sa continuam.

Studiul muzical l-a facut pe strazile din Baia Mare si cele din Craiova, unde i-a fost aruncat primul ban in palarie.

De aceea, Ionel* si-a ales numele de Jean de la Craiova.

*Il cheama Ionel, Jean e numele lui de star, nume creat in momentul in care a zarit singurul articol de imbracaminte pe care il purta taranul milos care i-a dat primul ban.

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Din New York.

| NOBODY a răspuns:

Din sectorul 7.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

De unde vrea.

| BiaSiAtat a răspuns:

Din Italia. asta ştie toată lumea.

| exCREMENT a răspuns:

Paris

| GroparuVesel a răspuns:

Din cimitirul meu, daca tot mai canta asa...

| Fridăm a răspuns:

Grea întrebare thinking

Răspuns utilizator avertizat
| PotatoMustDie a răspuns:

S-a ridicat dintr-o groapa de gunoi de la marginea Bucurestiului sub un cantec de ciori.

| Mokaxoxo a răspuns:

Din Craiova...cred.

| IepureleCuLopată a răspuns:

Nu știu mă. Poate din Craiova. Dar totuși nu se prea poate.

| Chronicles a răspuns:

Aş spune Craiova, dar nu sunt sigură... thinking

| mel24 a răspuns:

Din Baicoi :rolling on the floor