| AdinucaGrecu a întrebat:

Din ce tip de masina iti poti face o sabie? Adica nu asa doar cu metalul ca daca voiam doar asa am gasit matiz la 500 de euro si nu e bine ca imi ajunge doar de armura dar imi trebuie si sabie si nu stiu de unde sa-mi fac. Stiti cumva daca din emporo merge ca am vazut ca e in mai multe culori, mersi funda.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca dintr-o aripa de BMW, ca se gasesc pe toate drumurile, de cand s-au inmultit cocalarii laughing

| SkyPilot a răspuns:

Mai bine fa-ti o centura de castitate. Astfel vei atrage un cavaler cu sabia lunga si groasa si cat casca el ochii la centura ta, tu ii furi sabia.

| Începătorul988 a răspuns:

De ce sa dai atatia banii, cand poti lua o bucata de metal direct?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matiz la 500€? laughing Nu stiu cum sa îți zic dar eu am vândut acum o săptămâna in tara un BMW e36 cu 600€, benzina, berlina, cumpărat din Germania cu nici 200€, deci Matizul ala chiar nu merita 500

Răspuns utilizator avertizat
| Mt34 a răspuns:

În primul rând îți trebuie forja, și un fierar dacă nu reziști la căldură. Te poți duce să iei oțel de la fier-vechi.