| Dee_9331 a întrebat:

Doar din curiozitate intreb cine stie cine este "Marshall Bruce Mathers III"? laughing eu una stiu raspunsul. Fiti cat posibil de sinceri...adica raspundeti fara sa cautati pe google. tongue Deci intrebare e pusa doar din curiozitate deoarece cunosc oameni care nu stiu.

Răspuns Câştigător
| DanSor a răspuns:

EM(in)eM aka. Marshall Mathers... singur a recunoscut-o in revista postului tv MTV New York.

6 răspunsuri:
| DraPraaHaarp a răspuns:

Eminemhappy eu stiu ca un prieten de`al meu il adora pe eminem si isi spune:marshall mathers.(virtual bineinteleslaughing

| Maximus a răspuns:

Nimeni altul decat Eminem si cu asta ce vrei sa vezi daca si noi il stim? Cu ce te ajuta pe tine faptul ca stim noi sau nu care este adevaratul nume al lui Eminem?

| Koody5 a răspuns:

Adevaratul nume al lui eminem:X..."eminem" e numele de scena...adooor eminem:X de accea stiutongue

| asdfghjklș a răspuns:

Un om cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer...nu am cautat pe net(cu mana pe inima iti spun adevarul)...este Eminem!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem cine nu stie?