| BeetleJuice a întrebat:

Doi tipi se hotarasc la noapte sa violeze niste maicute,
cand maicutele se duc sa se culce se singe lumina, iar tipii intra.
O maicuta:Iarta-i Doamne ca nu stiu ce fac!
La care alta de langa ea:Taci fa! Ca al meu stie ce face
DECI ce invatam din aceasta povestioara adevarata

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Că măicuțele duc lipsă de sex și unele nu știu să prețuiască momentele când au parte?

Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns:

E o gluma si trebuie interpretata ca atare, desi exista si cazuri in realitate.E o vorba toti oamenii gresesc, noi ca radem si maicutzele care fac asa ceva pentru ca au un juramant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu le-ai tinut lumanarea sau ******* in mana alora? de unde stii ca e adevaratama prostule? vazut-ai ***** pana acum sa stii cu ce se mananca? sau o leorbai ca prostu sa pari interesant? pai reusesti cu prostii care pun botul ma, da nu cu mine.

| ForJesus a răspuns:

Ce duma de c...t ai în tine. laughing