| CrucifiedCountess a întrebat:

Domnilor, Doamnelor si Domnisoarelor...Cum se fac ouale? se bat? cu ce?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cu siretu'! Sau se strang in pumn, dupa caz.

18 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Cum vrei tu...incearca si cu mana...

| Silvia a răspuns:

Ouale sunt facute de gainilaughing
Nu cred ca poti sa le faci u laughing)

| SweetCandy a răspuns:

Depinde ce oua vrei u sa batirolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| alexdop21 a răspuns:

Cum sa bati ouale ai innebunit? :-o se freaca bine bine! Sa nu te apuci sa le bati ca nu e de bine

| alexdop21 a răspuns:

@Sensei.BRO trebuie macar nitel incalzite! Nu poti asa "cu motorul rece "

| alexdop21 a răspuns:

Pai flori e sado! Nu asa bland gentil! Alea alea

| JustMeFlory a răspuns:

Pai se ia una bucata bata si se bat ouale cu ea pana ajung omleta!laughinglaughing

| ellene a răspuns:

Se bat, se freaca, se vopsesc laughing orice e permis

| vyol3ta a răspuns:

@silvia cata dreptate ai...

| St!L a răspuns:

Ne bucuram ca te-ai intors...nu era nimeni care sa inveseleasca atmosferalaughing

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Vezi sa nu ramai fara ele laughing glm. pai daca vrei sa faci ou ochi il pui direct in tigaie. daca vrrei sa faci omleta bati cu furculitza :p si poti pune si putina apa minerala ca sa iasa mai bun :d! Succes. vzi sa nu dai foc buchee hee

| DoomNEzeu a răspuns:

Da ce ai cu ele sa le batihee hee... ce ti-au facut...mai bine le prajesti laughing.incearca cu mixer-ul

| dulcika a răspuns:

CU furculitzalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se fierb...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se bat, nu se fierb, nu se freaca, nu se prajesc. Ati inebunit? Cu ouale trebuie sa te porti gentil ca sint fragile si sint bune doar crude. Altfel sint compromise big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexdop21 dar gentil nu cu bita cum zice Flory... Flory nu fi sadica rolling on the floor

| Smackdown a răspuns:

Se prajesc si se fierb.nu se bat.La ce oua te-ai referit?

| pababiba a răspuns:

De batut se bat cu ce vrei tu! Dar trebuie sa ai mila de ele