| XxKAMELIAxX a întrebat:

E demonstrat stiintific ca daca iti cade caietul esti ascultat?

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Poti demonstra tu. Lasa caietul sa cada de 20 de ori, si vei avea raspunsul. Si demonstratia stiintifica, insotita de dovezi empirice. happy

| sierra1 a răspuns:

Da, categorica da. Teorema Kandiski-Warhol stipulează exacta situația pe care o descrii

| sierra1 a răspuns:

1996 din username este anul tău de naștere?

| XxKAMELIAxX explică (pentru sierra1):

Nu.

| sierra1 a răspuns (pentru XxKAMELIAxX):

Vezi Lenuș cum vrei tu să ne păcălești?

| XxKAMELIAxX explică (pentru sierra1):

Ehh..am metodele mele =]]]]]]]]]

| gheorghe699 a răspuns:

Scuze! ..demonstrat de astrologi? de colegii tai, de cine?

| XxKAMELIAxX explică (pentru gheorghe699):

Intrebarea este pusa la Trivia/Amuzamente.Eu cred ca e demonstrata de **** ta.ce esti asa ironic si enervant, domnule Gheorghe? Vezi-ti de treburile tale si lasa oamenii sa-si traiasca viata fericita.Tu mai mult amarasti viata cuiva..RUSINE!

| gheorghe699 a răspuns (pentru XxKAMELIAxX):

Cand esti prost(a)este asa ca si cand ai fi mort, nu mai stii nimic, te sfatuiesc, sa stai cuminte in banca ta...

| XxKAMELIAxX explică (pentru gheorghe699):

Si eu zic sa nu te mai afli singur in treaba, cand esti singur parca o iei razna..iti moare creierul.
Daca ma jignesti, si eu trebuie sa zic ceva.Dar defapt..scuza-maaaa..dc vorbesc cu tine daca esti de nota 1? Sau chiar 0. Te rog sa incetezi cu aceasta cearta absurda si sa ma lasi sa fac bors cu viata mea.te bagi tu imd in seama si zici tu nu stiu ce ca sa te crezi smecher, wa rasa de.,, doi bani,,, mai potoleste-te putin.

| gheorghe699 a răspuns (pentru XxKAMELIAxX):

Esti asa cum esti, infantila si inculta, mai bine ai citi o carte, decat sa mananci cacao,.te bagi in seama neinvitata,.