| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a întrebat:

E primul meu Rage Comic... >:"
E reusit sau ar trebui sa ma las?

http://imgur.com/hW6cs

32 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Credeam că te-ai lăsat deja.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Mai trebuie Fainoshag

| Frunziix3 a răspuns:

Hmm., reusit. Dar tema copiata. In rest da, e tare frumos!

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu explică (pentru Frunziix3):

De fapt, am vazut-o intr-un videoclip din asta cu Meme-uri video si in loc sa fac video am facut imagine... straight face

| Frunziix3 a răspuns (pentru LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu):

Sunt multe de astea pe Rage Comics Romania dar, ti-am spus, reusit!

| mgtow a răspuns:

Acceptabil, vine si mos nicolae si nu vreau sa zic de rau.

| Chαяtreux a răspuns:

laughing

| Marinela74 a răspuns:

Misto nu te lasa

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

- E reusit, dar poanta e deja veche

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

E copiat de pe ragete.com!
De acolo ii si vine numele.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu explică (pentru InsartIuzarneimHiar):

Nu e copiat, ia fa si tu unul pe site-ul asta : http://memebase.cheezburger.com/ragecomics
si sa vedem atunci cand il termini nu iti apare jos numele site-ului, iar noi sa zicem ca tu l-ai copiat... :-?

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu):

Lai copiat... Se vede.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu explică (pentru InsartIuzarneimHiar):

Looool... Daca asta e copiat...citeste mai sus ca am vazut intr-un videoclip ideea iar eu l-am ilustrat.Da' daca nu citesti ce sa-ti fac, oricum nu ma intereseaza parerile de rau, atata timp cat stiu ca nu am copiat nimica.Sau tu nu ai vazut ca sunt 100000 de oameni care fac aceeasi idee dar pe munca lor?

| W3R4 a răspuns:

E chiar reusit!
Nu te lasa de "meserie"! laughing

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Este fparte bun

| mola a răspuns:

Nu! Ii mai trebuie ceva! O nutella pentru Bastagaie.

| iKeel a răspuns:

Eu îți zic... Că e urât... Trebuia să fie acolo și o pâine cu nutella, chiar așa? Dacă era și asta, era foarte reușit.

| AnonimuszWss a răspuns:

Un sfat prietenesc: Fa-te tamplar.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu explică (pentru AnonimuszWss):

Ma gandisem dar postul unde am incercat a fost deja ocupat. sigh laughing

| AnonimuszWss a răspuns (pentru LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu):

Atunci vanzator la Flanco.

Răspuns utilizator avertizat
| Azazea a răspuns:

Pai il stiam in englezalaughing

| Filipjack a răspuns:

Nu e orginal! L-am mai vazut mai demult.
Apropo. Pe viitor foloseste ragemaker.net, nu ragebuilder...ragebuilder e cel mai pros site de creat ragecomics-uri.

| PentruMine a răspuns:

Chiar tare!

| haruna a răspuns:

E bunlaughing