| aaaaaaaaaaaaa1234 a întrebat:

Ei, da cine isi aminteste despre asta?:D

http://www3.tvr.ro/......nator8.jpg

16 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Amintirile maaa chinuieeeessscc,
Amintirile maaa rascoleeeeeesscccc,
Nuuu maaai reeeezizziiiisstttt...

| NoChanceForUs a răspuns:

Împușcam rațeeeee și jucam Mario și Contra 4 și ceva ciudat cu bătăi. Aaaah, vremuri!

| Bogdanux a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Street Fighter? laughingsmug

| NoChanceForUs a răspuns (pentru Bogdanux):

Hai mă că ăla era deja prea...pff,era lux!

| Bogdanux a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Daca as mai avea ocazia sa gasesc asa ceva (al meu si-a dat duhul de multi ani), mi-as baga ceva in jocurile de pc si as juca non-stop joculete din astea.

| NoChanceForUs a răspuns (pentru Bogdanux):

Se poate.Caută pe net emulatoare, sau versiuni ale jocurilor ălora. Dacă merge Mario pe pc, trebuie să meargă orice!laughing

| Bogdanux a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Pai pot juca jocuri de genul pe Nintendo8.com parca, dar una e cand joci la tastatura, alta e cand faci ca o rata vanata cu, consolele in mana.

| ViezurE a răspuns:

Old times, brah!*curg mucii şi lacrimile*So cool...

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Ca in vremurile bune

| WhiteWolf7 a răspuns:

Chiar uitasem de chestia aia, mi-a fost cel mai bun prieten pana la 6-7-8 ani, cam asa, ca dupa l-am distrus, nu mai stiu cum, am un talent ciudat care face ca, in mana mea, nici-un lucru nou sa nu scape nedistrus in primele de 3 luni de viata...asta a rezistat 2 ani, s-a tinut tare tipu, dar din pacate i-am venit de hac.

| yomisam a răspuns:

Ce misto era sa impusti ratele laughing

| BananaSuparata a răspuns (pentru yomisam):

Da ba, ma jucam ala la 6 ani. Jucam mario...tetris...vaii

| yomisam a răspuns (pentru BananaSuparata):

laughing si mancam eugenii laughing

| BananaSuparata a răspuns (pentru yomisam):

Eo nu stiam ces alealaughing)

| DruggedCandy a răspuns:

Wow imi aduc si-acum aminte ca se juca fratele meu cu ele si eu ststeam ca fr si ma uitam la el pana intr-o zi cand m-a lasat singura acasa si joculetzu' a disparut ca prin minunedevillaughing)