| elena a întrebat:

Emil Brumaru: "Andromaca mulge vaca..." uitandu-te in apa, ce imagine vezi?

Răspuns Câştigător
| CrucifiedCountess a răspuns:

Vaca o mulge pe Andromaca? rolling on the floor)

se vede invers.in sensul ca nu e se vede stanga. i se vede dreapta thinking inteleg la ce te referi da' mi-e greu sa ma exteriorizez straight face

7 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Imi vad chipul, asta daca nu e apa tulbure!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Vaca mulge Andromaca.

| YepIsSuspended a răspuns:

Pe minehappy

Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca ma uit în apa o sa-mi vad chipul.

| domidoc a răspuns:

Emil Brumaru e, totusi un mare poet erotic.Nu stiu daca e pe gustul tau.

| giovana a răspuns:

Te vezi pe tine elena. Eu nu ma uit in apa chiar daca "Andromaca mulge vaca...", asa ca nu ma vaz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaca-mpunge Andromaca! ce sa faca si ea saraca? dar de unde stii ca nu erea bou?