| Bastet a întrebat:

Era noapte.Sunetul inmărmuritor al trenului se aude din depărtări. Un câine urlând la lună aminteşte de lupi. Vântul mişcă ramurile copacilor. Uşa se deschise.Era dracu. Ce-ai făcut?

Răspuns Câştigător
| LastChance a răspuns:

Am continuat să mă cac.

9 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Bine. tu? laughing Asta daca le-o spui la dinaia mici cand e noapte si stau asa atenti laughing

| nikolikky a răspuns:

M-am pishat...

| giuly a răspuns:

M'am băşit.

| Criiiiiiiis a răspuns:

M`am pişat pe mine de emootii *pişşşu pe silentios*.
Nu stiam ce sa fac * se scarpina`n cap * sa sar in brate la dr@acu sau sa-l sarut thinking Aveam marii emotii mi`se imuiau picioarele. Dr@cu se holba la mine ca la o vedeta, si`si baga`se degetul in nas! Eu am vomitat pe el, iar el de frica a plecat! * ieeeii WINNER *.

| basexcu a răspuns:

M-am dus la psihiatru.

| Insomnii a răspuns:

L-am poftit in casa si dupa...

am jucat macaua *am castigat*

| JustBeHappy a răspuns:

M-am speriat si am fugit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex

| SexyBunny a răspuns:

Eu tot timpul imi inchid usa cu cheia. smug