| anonim_4396 a întrebat:

Era seara intr-o noapte, si ma gandeam sa ii fac un cadou bunicii mele care implineste 69 de ani.
Ce idei de cadouri aveti? big grin

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Alex! inceteaza cu aceste glume ce contin conotatii sexuale!"69" este o conotatie sexuala pe care justitiarii ca MadPotato o considera un delict!
Eu fac haz de necaz, dar sa stii ca te-a raportat deja.

| AlexAleex a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Domnule Boss *69* Zeul. aveti dreptate sad
Ai em veri sori sad

| AlexAleex a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ii spun bunicii ca a gresit ea si de fapt face 70 de ani pentru ca nu are voie sa faca 69 de ani big grin

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru AlexAleex):

Nu-mi cere mie scuze, pe mine nu ma deranjeaza pentru ca sunt un badaran, noi suntem doi dintre cele cateva persoane care fac glume ce contin conotatii sexuale, nu meritam sa traim...

| AlexAleex a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ai 9 ani?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru AlexAleex):

Nu,dar imi place sa fac pe prostul.

| AlexAleex a răspuns (pentru SergiuBoss11):

*aplauze* big grin

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru AlexAleex):

Multumesc! multumesc!

| LePotato a răspuns (pentru SergiuBoss11):

O, nu! Eu muritorul surprise, am indraznit sa-ti atrag atentia tocmai tie, zeul suprem, eu care sunt o fiinta muritoare, limitata.

Sa ma ierti "zeule BOSS" sad

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru LePotato):

Daca luam "mu" din muritorul "i" din indraznit "e" din atentia apoi "zeule BOSS" separat.Tu tocmai ce ai facut o conotatie sexualastraight facesi m-ai si insultat! nu pot sa cred, MadPotato, cum ai putut?

| LePotato a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Cand ai fost ultima data la psiholog?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru LePotato):

De cand mi-o dat trimitere la ospiciu, n-am mai fost

| LePotato a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Proasta securitatea pe acolo, ai scapat usor de acolo...ai sarit gardul?

| LePotato a răspuns (pentru SergiuBoss11):

A, iarta-ma BOSS, tocmai ti-am raspuns presupunand ca ai fost deja acolo... iarta-ma.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru LePotato):

Am fost.stii cum se numea ospiciul meu? Oxford

| LePotato a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ooh, i see thinking, ti-au dat halucinogene.

17 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Un borcan cu gem de caise.

| VibeTrix a răspuns:

O placa pentru dinti big grin rolling on the floor