| Malevolent a întrebat:

Era un site de amuzament pe care intram acum cativa ani, si avea o categorie in care se dadea o imagine cu o casuta de dialog, iar in comentariu trebuia sa scrii ceva amuzant, cel mai amuzant comentariu era pus in casuta de dialog in imaginea finala. Stie cineva cum se numeste site-ul? Nu stiu daca inca mai exista, intram acum 3-4 ani pe el.

2 răspunsuri:
| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Salut...Si eu intram pe el. Era foarte distractiv. Dar din pacate acum 1 an a fost sters...
Succes!