| fl0ryn22 a întrebat:

Era un status ceva de genul :" eu imi f**t viata, viata ma f**e pe mine." si nu ii mai stiu continuarea cine ma ajuta... a si vreau mai multe statusuri de genul si nu numai...

Răspuns Câştigător
| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Eu imi *** viata, viata ma **** pe mine, suntem un cuplu fericit şi ne simţim bine! rolling on the floor), Asta?

| fl0ryn22 explică (pentru Michiiiiiiiiii):

Asta este mersi frumos...cat despre cei care au facut ''gura mare'' voi nu vedeti ca este trivia /( adica '' si'') amuzante si eu cred ca statusurile sunt amuzante ...pff ce praf sunteti zau mai bine v-ati tine gura ca scoateti numai prostii pe ia

| AlinaaAli a răspuns (pentru fl0ryn22):

Cred ca te-a ***.tut si romana, nu numai viata, la cat de analfabet esti!
Prafule!

| fl0ryn22 explică (pentru AlinaaAli):

Ba zdreanto cine te-a bagat si pe tine in seama?! duci lipsa de ****?!

| AlinaaAli a răspuns (pentru fl0ryn22):

Zdreanta e aia care te-a adus pe lume si se trage pe doape de bere, acolo pe centura!

| fl0ryn22 explică (pentru AlinaaAli):

Cine vorbeste despre limba romana rolling on the floor auzi :''doape" rolling on the floor du-te fata si canta la alta masa ca aici nu se da nimic

| AlinaaAli a răspuns (pentru fl0ryn22):

Daca nu erai asa batut in cap, ti-ai fi dat seama ca am scris intentionat fraiere!

| AlinaaAli a răspuns (pentru fl0ryn22):

In fine, esti prea frustrat ca sa fi bagat in seama! vi aici si te rupi in figuri, ca si alti inexistenti in viata reala!
Aici va puteti exprima si voi frustrarea pentru ca sunteti sub protectia anonimatului, si daca vin la tine pe strada si ridic vocea, te apuci de plans, oh go on, am mai intalnit eu frustrati ca tine, care cand au trecut dealul si au dat de calculator, au facut ce faci tu!
Hai ca deja, ne-am intins, si chiar nu am ce discuta cu necizelati ca tine!
Imi pare rau dar nu o sa te mai onorez cu ale mele minunate comentarii, pentru simplu fapt ca esti un penibil, copil facut pentru alocatie!
bye bye wave

| Michiiiiiiiiii a răspuns (pentru fl0ryn22):

Oricand!

| CautNume a răspuns (pentru fl0ryn22):

1.praf esti tu
2.in timp ce scriu pe TPU imi tin gura ca sa nu gresesc
3.cand te referi la "gura" se scrie "ea" laughing
4. poti sa mai comentezi ca nu-mi pasa, nu te bag in seama

| fl0ryn22 explică (pentru AlinaaAli):

Se folosesc ghilimelele de rigoare, dar de unde sa stii tu asta si cat despre faptul ca sunt ''frustat ca nu sunt bagat in seama'' tin sa iti aduc aminte ca tu ai postat la intrebarea mea nici decum nu am cautat eu sa fiu bagat in seama de specimene ca tine, asa ca...

| fl0ryn22 explică (pentru CautNume):

Ba vere eu nu inteleg genul de oameni asemanatori tie, dupa cum am mai spus nu va obliga nimeni sa postati si cat despre bagat in seama, scuza-ma dar tu te-ai bagat singur in seama, eu in niciun caz nu te-am cautat pe tine sau ceva de genul ok...

| fl0ryn22 explică (pentru AlinaaAli):

Si ce cuvant ''mare'' folosesti :''necizelati". si ce smardoi te dailaughing oi fi si u vreo valoare pe ambalajul de prezervative, nu?! a si sa nu uit, sa imi explici si mie semnificatia cuvantului ''necizelat'' ca na, eu nu stiu ca nu sunt ''cizelat'' asa ca tine dar sa nu te uiti pe google rolling on the floor

| AlinaaAli a răspuns (pentru CautNume):

De asta nu mai scapi ca de raie daca te bagi in seama cu el!

| fl0ryn22 explică (pentru AlinaaAli):

Mda...asta este, daca nu te duce capu' nu incerca sa te dai cine stie ce inteligenta, mai bine stai linistita in banca ta...

| CautNume a răspuns (pentru AlinaaAli):

Crezi ca il mai bag in seama?
oricum mai am un ultim mesaj pentru el : sunt fata asa ca daca nu stiai trebuia sa zici "singur/a"

| fl0ryn22 explică (pentru CautNume):

Pfff ba vere acu' ca prin minune toti sunteti ( ma refer la cele doua si cei care au comentat aiurea pe aici) destepte foc, stapaniti foarte bine gramatica limbi romane...si faza cu:"sunt fata", ma lasa rece, aveti si voi in vocabularul vostru 2 cuvinte si alea luate dupa net si acum va dati mari cunoscatoare si inteligente...ma repet :''cantati la alta masa"

| AlinaaAli a răspuns (pentru CautNume):

Saracu', ce se mai rupe aici singur in figuri laughing

| CautNume a răspuns (pentru AlinaaAli):

Sa-l lasam in pace pe Einstein ca noi nu stim vocabularul "limbi romane" rolling on the floor

| CautNume a răspuns (pentru AlinaaAli):

Scuze am uitat sa zic formula de salut "ba vere"

| AlinaaAli a răspuns (pentru CautNume):

Lasa formulele de salut, suntem prea batute-n cap, din punctul astuia de vedere, deci, ce mai conteaza astea? oh go on

25 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Sunt chior si nu vad categoriile.

| GhostStar a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Taci ca te asalteaza chiorul

| CautNume a răspuns:

Era o categorie pe vremuri : "T/A" si nu mai stiu de ce acum nu mai e la fel.e oare din cauza ca multi nu vad categoriile?

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Mda...Este Trivia/Amuzante nu Trivia/Fut"te in c"r de viata.
Statusul de care zici tu nu-l stiu.Dar e ceva asemanator :nimeni nu moare virgin, viata ne f"te pe toti.Sau mai am unul:
F"ck off.

| fl0ryn22 explică:

Ma ia hai ca deja ati intrecut masura, ok...cautati in alta parte unde sa vorbiti voi doua ok... tatelor