| anonim_4396 a întrebat:

Era un user pe TPU care asculta Mindless Self Indulgence si nu am vorbit cu el dar am stat sa ma gandesc si cred ca el e sufletul meu pereche, daca mai e pe aici vreau sa ne cunoastem si sa facem planurile de casatorie because it s true love. Mai e pe-aici?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce romantic, sa ne spui si noua daca il gasesti si sa ne inviti la nunta

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Whoaa si eu care credeam ca sunt speciala.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai uitat username lui?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da, era la misto intrebarea oricum, daca mi ar fi raspuns probabil mi-as fi sters contul. laughing)

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe naiba la misto, era pe bune, hai spune cum se numea? suntem curiosi, lasi un milion de persoane cu sufletul la gura

| SilentRain a răspuns:

Si eu m-am indragostit mortal de un user, se numea Groparul Vesel *lacrima * si in ziua de astazi inca il mai caut

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Ce trist, povestea asta e mai trista decat Romeo si Julieta. Ma rog, orice e mai trist decat Romeo si Julieta.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma rog, orice e mai trist decat Romeo si Julieta.
likeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| Hammurabi a răspuns:

A văzut ce ai scris, și-a șters contul și a fugit în Noua Zeelandă. laughing

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Man adinapanait e sorata?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Dap. De ce?

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Ma invitatat la o bere

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Are voie. E majoră. laughing

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Singura?