| LoLo_9163 a întrebat:

Erau doi oameni ce lucrau ca meseriasi. Unu se murdareste si unu nu. Cel care e curat se spala cel murdar nu, de ce?

Răspuns Câştigător
| MuadDib a răspuns:

Poate pentru ca s-au vazut? Adica cel curat l-a vazut pe cel murdar si a crezut ca e si el murdar si s-a dus sa se spele. Cel murdar l-a vazut pe cel curat si a crezut ca e si el curat big grin

E bine? Nu le am cu probleme de genul asta, dar e singura solutie plauzibila happy

8 răspunsuri:
| Serena1993 a răspuns:

Pentru ca stia ca se va murdarii la loc

| Psihiatra a răspuns:

Cel curat se spala sa se lipeasca praful si murdaria si de el pentru ca cel murdar facea misto de el laughing Plus ca cel murdar ii facea si in ciuda ca el are murdarie si el nu tongue laughing

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Explica`ne tu.
Eu nu stiu :]]

| Marijuana a răspuns:

Nu aveau oglinda si s`au uitat unul la altul. Cel curat s`a vazut murdar, iar cel murdar curatwinking

| szilard45 a răspuns:

Ala murdar sa ca sa nu se spele in fiecare zi iar cel curat era obsedat de curatenielaughing

| DaftPunk a răspuns:

Chiar nu stiu

| Șeerbi a răspuns:

Pentru ca cel curat vrea sa se mentina sanatos iar cel murdar traieste asa lenes murdar si jegos sper ca ai inteles happy :*

| † Sammy † a răspuns:

Cel murdar nu se spala deoarece el era negru si nu se observa ca este murdarhee heerolling on the floor buna gluma bvhee hee