| Kevinn2000 a întrebat:

Este ciudat dacă m-a văzut mama certandu-mă cu cartofii prăjiți?
Era la ușă și nu știam, iar eu îi înjuram în continuu pentru că m-au enervat foarte tare.

12 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Era ciudat daca ii luai la palme happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu este ciudat, toţi facem asta şi pe mine m-a prins mama o dată şi s-a alăturat mie. laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipic omului idiot.

| Kevinn2000 explică (pentru anonim_4396):

Eram ironic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kevinn2000):

Si eu

| Kevinn2000 explică:

Te-n gură Vijai

| nao13 a răspuns:

Atâta timp cât cartofii prăjiți nu ți-au răspuns, e ok. Nu ai de ce să îți faci griji

| Kevinn2000 explică (pentru nao13):

Pai mi-au raspuns... si ei ma injurau, nu stiu de ce erau nemultumiti. Ei au inceput. Probabil erau invidiosi ca ei o sa moara in scurt timp ca ii mananc. Dar i-am aruncat la gunoi ca ma enervase prea tare.
Daca ei nu-mi raspundeau doar nu eram nebun sa ma cert cu ei aiurea...

| alexhadarean a răspuns:

Crezi ca mama ta nu este monolog, ii oke toti o facem laughing

| ronaldo12306 a răspuns:

Da, e ciudat

| Kevinn2000 explică (pentru ronaldo12306):

Păi de ce frate, tu nu te-ai certat niciodată cu cartofii prăjiți?

| ronaldo12306 a răspuns (pentru Kevinn2000):

Nu, doar i-am mâncat