| Meme10Meme a întrebat:

Este posibil asa ceva? Dany1988 nu a mai pus nici o intrebare pentru 24 de ore=]]] TPU, intrebareaeste pusa pentru amuzament.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O coace bine pe următoarea.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

DANY1988 nu pune întrebări. El este un troll habotnic care încearcă să atragă în dispute pe teme biblice, doar, doar o face rost de adepți la inepțiile și delirul lui religios.

| Eisenheim a răspuns:

O fi tras pe dreapta pe calea Domnului, sa mănânce și el ceva pe marginea șanțului domnului, să-și scarpine spatele de indicatorul domnului, poate o dat cu roata in groapă din drumul domnului, cine știe laughing