| SilentRain a întrebat:

Ești traumatizat?
Te bate mama ta de 3 ori pe zi deși ai trecut de adolescența?
Te-a înșelat gagica /gagiu și n-ai prietenii?
Doar astăzi oferă special, va aștept cu drag sa va povestiți patimile și tragediile big grin
*Tanti Admina sper sa nu faci botic, mă plictisesc și eu * happy

11 răspunsuri:
| SilentRain explică:

Îmi pare rau de experiența traumatizata pe care ai avut-o pe TPU, recomand sa ștergi contul ~_~

| Simpatic a răspuns (pentru SilentRain):

Ai ridicat la fileu un topic dedicat narcisistilor abuzati si iata ca trompyy e unul dintre ei acest Arthur Fleck(Joker) al TPU si daca ai sti cati dezaxati mintal exista pe acest site.
Eu i-as inchide intr-o mare hala ne-aerisita si i-as gaza pentru ca sunt un virus al societatii, genul care intr-un exces de furie i-au cutitul si isi ucid parintii pentru pensie.

| Dismally a răspuns:

Daca imi povestesc eu patimile o sa-mi planga de mila si Isus happy Am fost traumatizat dar am reusit sa-mi revin.

| SilentRain explică (pentru Dismally):

Bring me everything you havebig grin

| SkateFunk a răspuns (pentru Dismally):

Daca si tu ai fost tramumatizat, insemna ca eu oi fi vreun sfant, acu stiu ca suna fara sa cunosc, dar stiu doar ca tot ce cunosc e putin pe langa mine, din cauza unui fapt mintal...

| Dismally a răspuns (pentru SkateFunk):

Da, chiar nu stii, tot ce stii tu inmulteste cu 100 si nici atunci nu te apropii de nivelul meu happy

| Saiko10 a răspuns:

Daca esti saturat sa auzi din astea habar nu am de ce mai esti pe TPU, nu cred ca esti in lanturi pe scaun.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Vrei sa fim prieteni?sad sau cum vrei tu : ( dacă vrei tu

| Fabianaa a răspuns:

Ma încadrez în a treia categorie big grin săracul s-a speriat și a fugit.

| SilentRain explică (pentru Fabianaa):

Mult mai bine, ești o supernova n-ai nevoie de nimeni sa strălucești faaaaaaatttttaaa laughing

| Fabianaa a răspuns (pentru SilentRain):

Haha laughing