| chiftelutacrocanta a întrebat:

Eu cred ca individul nervos pe nevasta se cearta cu nevasta pentru ca are datorii la banca sau are probleme in afaceri care il fac sa se gandeasca la moarte si individul nervos pe nevasta vrea sa se enerveze pe cineva,lucrurile marunte obsesive nu il mai ajuta,vrea sa isi gaseasca o obsesie puternica certandu-se cu nevasta sa uite de moarte, bine zic oare?

5 răspunsuri:
| IrisMisaki21 a răspuns:

Cate concluzii tragem datorita mortii. laughing (am mai gasi raspunsuri pentru unele intrebari daca nu ar fi moartea?!) thinking

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Ai ceva din Socrate.

| IrisMisaki21 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Dar daca nu ar fi moartea, oare nu ar fi "plictisitor" sa traim in etern? thinking

Răspuns utilizator avertizat