| anonim_4396 a întrebat:

Fac apel la comunitatea TPU si la prietenii mei din lista de prieteni sa imi gaseasca o mandra serioasa, ca ma simt violat de fete cand vorbesc cu ele

27 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

laughing)
Suna la 122, sigur acolo iti gasesti una

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Te am gasit pe tine, cica esti internata la ametite virtuale

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu eram eu, pe mine ma gasesti la balaceanca

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Saracie te invit in casa noastra de nebuni https://www.youtube.com/watch?v=grxOwyZDDOQ

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Am 43 de ani sunt barbat adevarat, nu ma uit eu la mucosi de 28

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Esti o ametita fricoasa de propia umbra

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ba nu, nu sunt :p

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Negarea,acceptarea este urmatorul pas

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ce face ma?
Nu accept, nimic niciodata, foamete

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

La tine la lucru numa asa fete ca tine sunt?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Si ce vrei sa zici cu asta?
Dar la tine in timis nu mai baieti ca tine sunt?

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Vezi intrebarea ametito, eu sunt unul doar unul https://www.youtube.com/watch?v=1wHdQxwb3Uc

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Si eu sunt speciala, am dunga rosie pe buletin 'aaaaa cine mai e ca mine
Iar asculti manele, foamete?laughing)

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Https://www.youtube.com/watch?v=VHjcWKEeLoA
nu vad nimic rau in asta, apropo e muzica usoara din epoca de aur nu manele

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Cocalar de epoca ce estii, chiar iti plac manelele

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Https://ro.wikipedia.org/wiki/Generic_(forma%C8%9Bie)
nu compara ma maneaua de atunci cu maneaua cantata de indioti, multi vorbesc multe tampeni, muzica tiganeasca nu e manea si aia din filmele indiene, intr o tara civilizata ar trebuia sa fie mai mult respect, romanii vor sa fie respectati in europa dar ei sunt rasisti, pai nu merge

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Uite ce scriu uni indioti
Manelele (singular, manea) sau muzica de manele constituie un gen muzical, originar în comunitățile etnice de romi din România.

apoi

Maneaua este o creație contemporană cu rădăcini în cultura muzicală încă predominant otomană a boierilor din România sud-estică a începutului de secol 19. Ca atare, ea prezintă o seamă de caracteristici pan-balcanice.[3]

pai ori e alba ori e neagra

https://ro.wikipedia.org/wiki/Manele

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Maneau nu prea e muzica tiganeasca 'e doar tipic tiganilor
Nu ma pricepa la manele, ce era atunci sau ce e acum 'tot versuri de rahat au
Mno acu 'chiar nu conteaza ce imi pace sau nu mie, fiecare asculta ce vrea

| GoldenZenith a răspuns:

Ce calități vrei să aibă tanti mandra ta?

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Eu spun sa te clonezi si sa imi trimiti clona ta prin posta

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Din păcate, nu pot, Ray laughing

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pacat draga mea, macar o robotica sa se faca care sa semene cu tine

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing lasă, Ray. Că găsești tu pe cineva mai bun decât toate pe care le cunoști deja.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu cred ((((((((

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Ba da :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimanui nu-i pasã.
Nu existã mândre seriose man. Toate sunt nebune de legat laughing